0
0
0

Стабілізатори напруги

Необхідність в стабілізаторі напруги ставати явною і очевидною, коли згорає щось з дорогої техніки. До цього моменту вважається що його установка - це лише марна трата грошей і модний тренд. Головне..
ТМ "Елекс"На наш погляд кращий виробник стабілізаторів на ринку України за співвідношенням ціна / якість. Виробництво базується в м Одеса, там же знаходитися сервісний центр по гарантійному рем..
Перед тим як купити складне електротехнічне обладнання, таке як стабілізатор напруги , ми звертаємося за думкою до користувачів в інтернеті. Звідки беруться відгуки? Для зручності наших..
Стабілізатор напруги - це пристрій який автоматично підтримує стабільне значення напруги в мережі, з незначною похибкою, для кінцевих електроприладів. За видами стабілізатори відрізняють..
На сьогоднішній день важко уявити приватний будинок або квартиру без кондиціонера. Але нестабільна напруга в мережі може з легкістю вивести з ладу електронну плату управління, яка відпов..
У 21 столітті, люди підкорюють все нові вершини в IT секторі. Придумуються нові технології для полегшення життя. Однією з них є криптовалюта, така як Bitcoin, Litecoin,   Ethereum і інші. Бага..
Електромобілі набувають з кожним днем все більшу популярність. Вони економічні, безшумні, мають привабливий дизайн. Головна проблема полягає в тому, що у власників електрокарів виникає питанн..
Вибір стабілізаторів доволі великий, кожен з них має свої основні параметри, завдяки яким можна підібрати кращий варіант для себе. Головна задача будь-якого стабілізатора - це регулювання та вирівнян..
Перепади напруги - проблема, з якою стикаються власники квартир, приватних, будинків, дач і фірм. Це викликає дискомфорт і призводить до виходу з ладу різного роду техніки. Для запобігання подібних на..
Останнім часом стабілізатори напруги TM VOLTER стали дуже популярним серед споживачів. Необхідність застосування пов'язана з частими перебоями в електромережах нашої країни, такими як скачки напруги,..
Найчастіше проблеми з електропостачанням спостерігаються в заміській місцевості. Зараз дуже модно жити за межею мегаполісу, все більше людей переїжджають в дачні селища і села. Але е..
При монтажі стабілізатора напруги , Вам не знадобляться спеціальні дозвільні документи, так як він вважається звичайним побутовим приладом, який встановлюється після лічильника. ..
При покупці побутової новітньої техніки йдуть великі ресурси, але не всі замислюються про повноцінне функціонування дорогого устаткування на протязі довгого відрізка часу. За сучасним вимогам як від..
Сьогодні в кожному будинку функціонують відразу кілька електроприладів, іноді їх число перевищує десяток - сучасні телевізори, праски, пральні машини, дрилі по вихідним, комп'ютери і багато іншого. ..
На сьогоднішній день, проблема перенапруги дуже актуальна. Особливо це стосується заміських ділянок, де реальне значення напруги значно відхиляється від номінального 220 вольт, від якого на пряму з..
Стабілізатори напруги - сучасне обладнання, що дозволяє підключати відразу кілька електричних приладів. Це безпечно, зручно і надійно. У цьому невеликому огляді ми з'ясуємо кілька моментів і спробує..
Нормализатор, регулятор, випрямляч - це синоніми слова стабілізатор, якщо ми говоримо про нестабільне напруги в мережі. Існує думка що вони виконують різні функції, але це не так. Точна назва - стабі..
В сучасних приватних домоволодіннях кількість електроприладів збільшується відповідно до зростання потреб господаря. Холодильник, плита і духова шафа, телевізор, пральна машина, пилосос, комп'ютери,..
Симісторні (тиристорні) стабілізатори напруги - це пристрої, які блискавично (10 мсек) реагують на будь-які “стрибки” напруги. Інші види стабілізаторів працюють повільніше. Крім цього, практично н..