0
0
0

Навіщо потрібен стабілізатор напруги?

Необхідність в стабілізаторі напруги ставати явною і очевидною, коли згорає щось з дорогої техніки. До цього моменту вважається що його установка - це лише марна трата грошей і модний тренд. Головне завдання нормалізатора - це усунення стрибків вольтажа в електромережі. Апарат вирівнює напруги до еталонного з невеликою похибкою. Для того щоб захистити весь будинок, квартиру, офіс, котли опалення від ризику згоряння або виходу з ладу техніки, через зниженого напруги, рекомендується встановлювати потужний стабілізатор для будинку , після лічильника в розриві фази. Або вибрати модель з маленькою потужністю і встановити на окреме обладнання (холодильник, пральна машина, котел, телевізор).


Який стабілізатор надійніше: український або китайський?

Ми займаємося реалізацією даної продукції на протязі 10 років і спираючись на свій досвід, можемо сміливо сказати: стабілізатори українського виробництва набагато якісніше і надійніше. Мають набагато кращі характеристики і більш тривалий час використання. Китайські відрізняються лише невеликою ціною. Цей параметр не можна враховувати як перевага, тому що швидше за все в ньому неякісні комплектуючі, які незабаром вийдуть з ладу. Після чого доведеться купувати новий апарат. Ми не рекомендуємо китайські пристрої, але бажання клієнта - закон!

Серед апаратів представлених на ринку України, кращими стабілізаторами вважаються ті які блискавично реагують на перепади напруги і видають максимально точне напруги на виході. Такими характеристиками володіють нормалізатори двох типів: подвійного перетворення і стабілізатори сімісторних , також непогано зарекомендували себе релейні апарати, але реакція на зміну вольтажа у них не така висока.


Як розрахувати потужність стабілізатора напруги?

Першим етапом стане підрахунок всіх споживачів навантаження, які можуть одночасно працювати. Після даної процедури до одержали значенням рекомендується додати запас в 20-30%, так як стабілізатор не зможе довго функціонувати на межі своїх можливостей. Далі необхідно виміряти вхідний напруги за допомогою вольтметра, найкраще проводити виміри протягом усього дня. Наприклад значення вимірювання в середньому дорівнює 150 В. Тепер визначаємо потужність майбутньої покупки. Номінальна потужність зазначена в характеристиках стабілізатора досягається при напрузі 220 В, якщо вольтаж знижений або підвищений то апарат буде втрачати в потужності. У нашому випадку, при вхідній напруги 150 В, коефіцієнт перетворення буде дорівнює 220/150 = 1,46. Наприклад сума всієї навантаження задіяної в приміщенні з запасом дорівнює 10 кВт, то при напруги в 150 В Вам знадобитися стабілізатор 10 * 1,46 = 14,6 кВт. Для будинку рекомендуємо вибирати потужність не менше стабілізатора на 10 квт .


Чому деякі радять стабілізатор в три рази потужніша ніж мо я техніка?

Прилади в яких вбудований електродвигун, наприклад насоси, холодильники, пральні машинки, при запуску споживають в пару разів більше потужності, ніж при нормальному режимі роботи. Ці явища відбуваються через пускових струмів, і тривають не більше секунди. Якщо не враховувати дану особливість, то в стабілізаторі спрацює захист і пристрій не запуститися. На ринку існують стабілізатори напруги , які витримують перевантаження в шестиразовим розмірі. Для таких стабілізаторів враховувати пускові струми непотрібно.

Чи можна встановлювати на вулиці?

Деякі моделі спеціально призначені для роботи в екстремальних умовах (дощ, сніг, низька температура, пил). Вони випускаються в спеціальних корпусах з класом захисту IP 56
.


Якщо після прочитаного вище, Ви все ще не розумієте специфіку та особливості вибору стабілізаторів напруги, то Ви можете звернутися до наших фахівців, які безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, що стосуються продукції магазину stabilizatori.com. Рейтинг топ 5 виробників стабілізаторів в Україні.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре