0
0
0

Блог нашего интернет магазина

Більшість електростанцій (бензинових, дизельних, газових) характерна така особливість: параметри напруги і частоти призводять до номінальних значень при досягненні 70-80% величини максимальної потужно..
Ємнісний параметр в сучасному акумуляторі - одна з найважливіших характеристик. Під цим поняттям мається на увазі наступне: ємність акумулятора показує кількість годин, протягом яких може живити в а..
Необхідність в стабілізаторі напруги стає явною і очевидною, коли згорає щось з дорогої техніки. До цього моменту вважається що його установка - це лише марна трата грошей і модний тренд. Головне за..
ТМ "Елекс"На наш погляд кращий виробник стабілізаторів на ринку України за співвідношенням ціна / якість. Виробництво базується в м Одеса, там же знаходитися сервісний центр по гарантійному рем..
Перед тим як купити складне електротехнічне обладнання, таке як стабілізатор напруги , ми звертаємося за думкою до користувачів в інтернеті. Звідки беруться відгуки? Для зручності наших..
Стабілізатор напруги - це пристрій який автоматично підтримує стабільне значення напруги в мережі, з незначною похибкою, для кінцевих електроприладів. За видами стабілізатори відрізняють..
На сьогоднішній день важко уявити приватний будинок або квартиру без кондиціонера. Але нестабільна напруга в мережі може з легкістю вивести з ладу електронну плату управління, яка відпов..
У 21 столітті, люди підкорюють все нові вершини в IT секторі. Придумуються нові технології для полегшення життя. Однією з них є криптовалюта, така як Bitcoin, Litecoin,   Ethereum і інші. Бага..
Електромобілі набувають з кожним днем все більшу популярність. Вони економічні, безшумні, мають привабливий дизайн. Головна проблема полягає в тому, що у власників електрокарів виникає питанн..
Вибір стабілізаторів доволі великий, кожен з них має свої основні параметри, завдяки яким можна підібрати кращий варіант для себе. Головна задача будь-якого стабілізатора - це регулювання та вирівнян..
Перепади напруги - проблема, з якою стикаються власники квартир, приватних, будинків, дач і фірм. Це викликає дискомфорт і призводить до виходу з ладу різного роду техніки. Для запобігання подібних на..
Останнім часом стабілізатори напруги TM VOLTER стали дуже популярним серед споживачів. Необхідність застосування пов'язана з частими перебоями в електромережах нашої країни, такими як скачки напруги,..
Найчастіше проблеми з електропостачанням спостерігаються в заміській місцевості. Зараз дуже модно жити за межею мегаполісу, все більше людей переїжджають в дачні селища і села. Але е..
Кожен з нас хоч раз стикався з коливаннями мережі, що становить небезпеку для електрообладнання. Саме тому стабілізатор напруги є невід'ємним елементом для кожного приміщення. Це обладнання компенсує ..
ДБЖ розроблені для того, щоб захищати електричне обладнання від раптових перепадів напруги, зупинок подачі живлення. Зазвичай вони встановлюються в комп'ютерах, серверах, різних видах приладів зв'язку..
При монтажі стабілізатора напруги , Вам не знадобляться спеціальні дозвільні документи, так як він вважається звичайним побутовим приладом, який встановлюється після лічильника. ..
На сьогоднішній день, джерела безперебійного живлення виробляються і працюють на різноманітних напружених постійного струму 12, 24 36, 48, 72, 96, 192 В. Звичайно чим більше потужність ДБЖ тим вище ..
При покупці побутової новітньої техніки йдуть великі ресурси, але не всі замислюються про повноцінне функціонування дорогого устаткування на протязі довгого відрізка часу. За сучасним вимогам як від..
Сьогодні в кожному будинку функціонують відразу кілька електроприладів, іноді їх число перевищує десяток - сучасні телевізори, праски, пральні машини, дрилі по вихідним, комп'ютери і багато іншого. ..
Сучасні джерела безперебійного живлення чудово зарекомендували себе в офісах, приватних будинках, на підприємствах, в побуті. Однак для різних цілей застосовуються різні типи даного обладнання. Цей ..