0 грн
Зробити замовлення
Як вибрати стабілізатор напруги для котла
Сучасна опалювальна техніка дуже критична до нестабільного напрузі. Підвищений або знижений вольтаж може вивести з ладу дорогі комплектуючі, які не підлягають ремонту. Для того щоб захистити техніку використовуються стабілізатори напруги для газових котлів. Вони являють собою апарат в металевому корпусі, який оснащений автотрансформатором і мікропроцесором. Після оцінки напруга на вході, електроніка включає за допомогою реле або симісторних ключів потрібну обмотку (знижувальну або підвищує). У слідстві на виході отримуємо 220 В із заявленою виробником похибкою. Стабілізатор забезпечує ефективну і безпечну експлуатацію котла.
Котли європейського виробництва дуже чутливі до пульсації напруги. Тому стабілізатор повинен видавати на виході правильну синусоїду (не перекручувати форму сигналу) - це основна вимога. Також стабілізатор для котла повинен цілодобово підтримувати стабільний вольтаж, швидко реагувати на відхилення, так як останнім часом почастішали аварійні ситуації в електромережі. Існують ДБЖ для котла .
При виборі потужності стабілізатора потрібно враховувати пускові струми, які в кілька разів перевищують номінальне навантаження. Для того щоб не було перевантаження потрібно помножити на 3 значення потужності котла. Наприклад якщо котел розрахований на 100 Вт, Вам знадобитися нормалізатор мінімум 250 Вт.
Важливим значенням є точність стабілізатора напруги для котла і діапазон вхідних напруг. Існують моделі з похибкою від 1% до 10%, діапазоном від 90 В до 300 В. В інтернет-магазині stabilizatori.com Ви знайдете широкий вибір продукції для стабілізації опалювальної техніки.
-
Новинки у категорії Стабілізатори напруги для котла
-
Хіти продажу в категорії Стабілізатори напруги для котла
-
Бюджетні рішення у категорії Стабілізатори напруги для котла
-
Популярні в категорії Стабілізатори напруги для котла
-
Ціна у категорії Стабілізатори напруги для котла