0
0
0

Монтаж і підключення стабілізаторів напруги

При монтажі стабілізатора напруги , Вам не знадобляться спеціальні дозвільні документи, так як він вважається звичайним побутовим приладом, який встановлюється після лічильника.

Вам знадобляться деякі навички і знання в процесі установки стабілізатора, а також інструменти та витратні матеріали, такі як: перфоратор, викрутки, пасатижі, кабель, кріплення, індикатор напруги. Пильна увага потрібно приділяти вибору кабелю, що підключається, так як струм на вході уравнителя напруги, при заниженому вольтажі, набагато вище, тому провід потрібно брати з резервом по перетину.


У даній статті ми розглянемо підключення підлогового і навісного однофазного стабілізатора. Підключення трифазного приладу включає деякі складності, але в теорії являє собою підключення трьох однофазних нормалізаторів.

Монтаж навісного приладу буде трохи складніше, тому що потрібно буде надійно закріпити його на стіні. У разі цегляної або бетонної стіни Вам знадобитися перфоратор або ударний дриль. Якщо ж стіна гіпсокартонна рекомендується встановлювати підлоговий стабілізатор, так як його вага може досягати до 60 кілограмів. Місце для монтажу повинно бути вентильований і обмежено для доступу дітей та тварин.

Просвердливши отвори в стіні потрібно повісити стабілізатор на кронштейн, який зазвичай є на корпусі або йде в комплекті.

Перед початком електромонтажних робіт обов'язково потрібно відключити електроживлення у всьому приміщенні. Після того як ми переконаємося за допомогою індикатора, що напруги в мережі немає, можна приступати.


Схема підключення стабілізатора напруги

На малюнку відображена схема типового підключення апарату. Стабілізатор встановлюється після електролічильника в розриві дроту.

Складність приєднання полягає в правильній схемі комутації на клемах приладу "фази" і "нуля". Для початку потрібно відкрити люк клемника, зазвичай він закріплений гвинтами знизу або зверху стабілізатора. Далі "посадити" вхідні та вихідні дроти на марковані виробником клеми. Якщо в будинку, квартирі є заземлення, його потрібно теж обов'язково підключити на спеціальну виділену клему. У разі присутності в НОРМАЛІЗАТОР режиму транзит і стабілізації, необхідно поставити перемикач в потрібне положення і тільки після цього включайте автоматичний вимикач стабілізатора.


Після даних робіт ми отримаємо на виході стабілізатора 220 В із заданою похибкою. На цьому роботи по установці завершені. Залишиться тільки красиво укласти або заховати запас дроти.


Рекомендується хоча б раз на рік перевіряти затиск проводів, так як неякісний контакт може призвести до виведення з ладу апарату.

Наша компанія "stabilizatori.com" займається якісним монтажем обладнання для стабілізації напруги. Наші фахівці можуть виїхати до Вас на об'єкт і провести аудит, після чого підібрати оптимальне обладнання вання під Ваші умови.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре