0
0
0

Вибір стабілізатора напруги і ДБЖ для Майнінг-ферми

У 21 столітті, люди підкорюють все нові вершини в IT секторі. Придумуються нові технології для полегшення життя. Однією з них є криптовалюта, така як Bitcoin, Litecoin,   Ethereum і інші. Багато хто думає, що це чергова "піраміда МММ", але друга половина, своїми вкладеннями в "ферми", доводить протилежне, і ось уже на протязі кілька років заробляють мільйони доларів.


Для того щоб "Майн" криптовалюта, потрібно придбати недешеве обладнання, яке щомісяця буде приносити дохід. Але після покупки багато людей стикаються з проблемами функціонування, яке пов'язане з неякісним напругою електромережі, або зовсім його відсутністю. Якщо відключити світло хоча б на годину, великі ферми втрачають колосальні гроші. Як відомо в нашій країні 70% електромереж були побудовані в 80-х роках. З розвитком людства зростає і кількість обладнання для зручності проживання. Старі дроти не витримують таких навантажень, і тому в розетках напруги скаче від 100 В до 300 В. Якщо підключити ферму в такий вольтаж, то вона проживе не дуже довго.


Як вирішити проблему з напругою?

Щоб вирішити дану проблему, Вам знадобитися стабілізатор напруги або джерело безперебійного живлення. Перший стабілізує на вході напруги, і на виході дає еталонне 220 В. ДБЖ - захищає від пропажі світла, якщо в усьому районі статися аварія або будуть проводитися технічні роботи, то Ваша ферма буде функціонувати і приносити дохід. Ми рекомендуємо використовувати обладнання в комплексі, так як в наших розетках завжди скаче напруги і часто взагалі пропадає.

Як вибрати стабілізатор напруги для ферми?

Стабілізатори бувають двох видів, стаціонарний і магістральний. Перший встановлюється на певне обладнання, в нашому випадку ферму. Магістральний - монтується на весь будинок або квартиру, щоб захистити все обладнання.

За принципом роботи:

Найпопулярніші сімісторних , за рахунок начинки без механічних елементів, вважаються найнадійнішими і довговічними, але мають немаленьку ціну. Працюю за допомогою мікропроцесора, який перемикає обмотки автотрансформатора за допомогою симісторних ключів. Мають невелику похибку на виході. Практично безшумні. Підключення відбувається за допомогою клемника.


Релейні - ставляться на окреме обладнання. Працюють за рахунок переключення обмоток трансформатора за допомогою реле, яке з роками зношується. Створюють шум при роботі. Чи включаються безпосередньо в розетку за допомогою звичайної вилки.


Сервопривідні - мають високу точність, але не дуже надійні, так як все виробляються в Китаї.


Інверторні (подвійного перетворення) - вважаються найнадійнішими, так як видають максимально чисте напруги і синусоїдальний тип сигналу, який підходить для будь-якого виду обладнання.


Вибір потужності:

Перед покупкою нормалізатора, потрібно розрахувати максимальне навантаження, що підключається і додати до нього 20% запасу, так як виробники не рекомендують використовувати обладнання на пікових можливості. Зазвичай характеристики потужності вказані на корпусі обладнання або в технічному паспорті.

Як вибрати ДБЖ для ферми?

Також як і стабілізатори, ДБЖ можуть підключатися на весь будинок або на окреме обладнання. Як правило в переносних апаратах використовується вбудований акумулятор, які підключаються до комп'ютера, сервера і тд. А ось у магістральних джерел БП - зовнішня акумуляторна батарея, за допомогою якої можна збільшувати автономну роботу, за рахунок збільшення ємності і кількості батарей.


За принципом роботи джерела БП діляться на три види:
Перший ще називають резервним, найпростіший, використовується в побуті. Лінійно-інтерактивні - не тільки працюють від акумулятора, а ще й включаються безпосередньо в мережу і стабілізують напругу в заданих порогах. Online або подвійного перетворення - використовуються в системах де критична пропажа вольтажа. Мають високу точність.

Якщо у Вас виникли питання з приводу вибору стабілізатора або ІБП для ферми, фахівці нашого інтернет-магазину stabilizatori.com готові безкоштовно проконсультувати Вас і зробити мінімально можливу ціну.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре