0 грн
Зробити замовлення
Навіщо потрібен стабілізатор напруги
Стабілізатор напруги потрібен для правильної і безперебійної роботи електронної техніки. Його основне завдання - вирівнювати напругу до еталонного 220-230 вольт, тобто забезпечувати техніку стабільною напругою і захищати від різного роду імпульсів, викидів, комутацій. Застарілі електромережі не справляються з навантаженням сучасних потужних побутових і промислових приладів, через що пристрій стабілізатора ставати дуже затребуваним і актуальним на сьогоднішній день.
Стабілізатори напруги за видами:
Виходячи з ринку на сьогоднішній день можна виділити 2 види:
- Малопотужні розеткові - портативні стабілізатори напруги невеликого розміру, які використовуються для окремих приладів таких як холодильники, котли, телевізори. Виготовляються потужністю 0,25 - 3 кВт.
- Високопотужні стаціонарні - встановлюються в розриві лінії і підключаються на весь будинок, квартиру, дачу, виробниче приміщення. Мають потужність від 5 кВт і вище.
Типи стабілізаторів напруги, який краще
Можна виділити три основні типи популярних моделей, які виготовляються в Україні:
- Симісторні - електронні моделі, відрізняються швидкою реакцією на перепади напруги в електромережі, дуже низьким рівнем шуму і виразно високою надійністю. Середній термін служби 10-15 років. Мають широкий діапазон роботи і оптимальної точність напруги на виході. Відзначимо, що це найвищий показник продажів в Україні і країнах ближнього зарубіжжя. Використовуються дані стабілізатори напруги для будинку , виробництва. З виробників рекомендуємо УКРТЕХНОЛОГІЯ і Елекс.
- Релейні - використовуються для забезпечення стабільним живленням малопотужної техніки, яка включається в розетку (котли, холодильники, пральні машини, телевізори). Відрізняються високою перевантажувальної здатністю, тобто в даних моделях не потрібно враховувати триразовий запас по потужності. Мають досить низьку ціну, низький час реакції на перепади вольтажу і не довговічні у використанні. Виробляються в більшості випадків в Китаї, але є і гідні українські моделі торгової марки LVT.
- Інверторні стабілізатори - найнадійніший тип, за рахунок подвійного перетворення видають максимально точне напруга і чистий синус на виході. Мають найширший діапазон роботи, низький шум експлуатації. Але є істотний недолік - ціна пристрою. Кращі виробники Quant і Volter.
Як підібрати стабілізатори напруги в Україні
Перед покупкою потрібно врахувати пару важливих параметрів - потужність, діапазон роботи, точність, фазность мережі і звичайно ж тип стабілізатора. Для харчування точкової техніки вам знадобиться однофазний стабілізатор малої потужності, на все приміщення потрібно купувати стабілізатор на 10 кВт , а так само можуть знадобитися трифазні стабілізатори якщо в будинок заведено харчування від трьох фаз. Більш детально ознайомитися з характеристиками і перевагами моделей, Ви можете в розділі статті.
Купити стабілізатор напруги в Києві і Україні за найкращими цінами та безкоштовною доставкою на сайті stabilizatori.com. Доступний широкий асортимент продукції різних видів і параметрів. Якщо у вас з'явилися питання наші фахівці з радістю знайдуть рішення.
-
Новинки у категорії Стабілізатори напруги
-
Хіти продажу в категорії Стабілізатори напруги
-
Бюджетні рішення у категорії Стабілізатори напруги
-
Популярні в категорії Стабілізатори напруги
-
Ціна у категорії Стабілізатори напруги