0
0
0

Відгуки про стабілізатори напруги

Перед тим як купити складне електротехнічне обладнання, таке як стабілізатор напруги , ми звертаємося за думкою до користувачів в інтернеті. Звідки беруться відгуки? Для зручності наших відвідувачів, ми постаралися зібрати максимально широке охоплення позитивних і негативних думок, з приводу популярних марок пристроїв в Україні.

Дана стаття призначена для того, щоб Ви не витрачали час і не "Лопата" все тематичні форуми і майданчики, в пошуках відповіді на питання: який стабілізатор краще купити? Якщо ж Ви вирішили самостійно знайти рішення, то з великою ймовірністю потрапите на рекламу і спам, який поширюють продавці, а не реальні користувачі стабілізаторів.

Приємного читання!

Інформація про виробників

  • Укртехнология - компанія займає лідируючі позиції, в продажу стабілізаторів напруги середнього сегмента. Модельний ряд нараховує більше 100 моделей. З недавнього часу, на всі пристрої надається гарантія 10 років. Апарати мають високу якість і надійність. Компанія ТОВ "Укртехнология", також як і ТОВ "Електросвіт" (Volter), була змушена перенести виробництво з г. Донецк в м Черкаси.
  • Елекс - одні з найпопулярніших, на сьогоднішній день, випрямлячів. Користуються високим попитом у споживачів середнього сегмента. Підприємство базується в м Одеса. За рахунок високої якості і малого відсотка шлюбу, завоювали лідируючі позиції на електротехнічному ринку України.
  • Quant - компанія випускає стабілізатори инверторного типу наівисочайшего якості. Модельний ряд нараховує 6 стабілізаторів потужністю від 5,5 до 18 кВА. Відрізняються найширшим діапазоном роботи 90-350 вольт, мають високу точність 220/230 вольт з відхиленням 0,5%. Виробництво знаходиться в місті Житомир.
  • Прочан . Нормалізатори преміум класу. Використовуються як в побуті, так і на промислових об'єктах. У виробництві пристроїв, використовуються тільки якісні комплектуючі, що дає збільшити термін експлуатації апаратів на 10-15 років. Фірма родом з м Запоріжжя.
  • Мережик . Пристрої економ класу. Завоювали лідируючі позиції з продажу, так як мають найнижчу ціну в своєму сегменті. Користуються попитом у власників квартир і приватних будинків . Дані пристрої прийшли на заміну китайським стабілізаторів. Виготовляються в сонячному г. Одесса.
  • Струм . Вінницьке підприємство, що випускає в основному релейні моделі стабілізаторів. Мають високу надійність і низьким відсотком поломок.
  • Volter - стабілізатори преміум класу. Випускаються сімісторного , релейного і інверторного типу. Мають широкий модельний ряд настінних і підлогових пристроїв. Гарантія на продукцію становить 5 років + 5 років післягарантійного безкоштовного ремонту (оплачуються тільки комплектуючі). Раніше проводилися в г. Донецк, але в зв'язку з ситуацією на сході країни, перемістили виробництво в м Житомир.
  • LVT . Львівське підприємство, що випускає продукцію для підключення окремих приладів: холодильників, пральних машин, котлів, релейного типу. Лідери продажів в своєму сегменті.
  • LogicPower - стабілізатори китайського виробництва економ класу. Гарантія на пристрої 2 роки. Користувалися великим попитом серед населення України. У зв'язку з девальвацією гривні, українські апарати почали витісняти товари з-під неба, так як їх вартість на 5-7% дешевше китайських, а якість в рази краще.

Статистика запитів по ремонту стабілізаторів напруги

Виробник Всього запитів *
Запити по ремонту **
% Запитів по ремонту
Volter
560 5 0.89
Укртехнология 789 4 0.5
Елекс
743 6 0.8
Мережик 156 2 1.28
Quant 149 0 0
LVT 654 5 0.76
ДІА-Н 209 2 0.95
Прочан 71 0 0
Струм 89 1 1.12
Luxeon 310 40 12.9
LogicPower 350 24 6.85
* - кількість пошукових запитів на протязі місяця, включаючи бренд і слово "стабілізатор"
** - кількість пошукових запитів за місяць, включаючи бренд і слово "ремонт стабілізатора".

У таблиці об'єднані запити українською, російською та англійською мовами, на території України. Статистика проводилася за допомогою інструменту "Google keyword planner" (запити, які люди вводять в пошуковий рядок).

Якщо у Вас залишилися питання, то пропонуємо скористатися безкоштовною консультацією від наших фахівців.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре