0
0
0

Джерела безперебійного живлення

ДБЖ розроблені для того, щоб захищати електричне обладнання від раптових перепадів напруги, зупинок подачі живлення. Зазвичай вони встановлюються в комп'ютерах, серверах, різних видах приладів зв'язку..
На сьогоднішній день, джерела безперебійного живлення виробляються і працюють на різноманітних напружених постійного струму 12, 24 36, 48, 72, 96, 192 В. Звичайно чим більше потужність ДБЖ тим вище ..
Сучасні джерела безперебійного живлення чудово зарекомендували себе в офісах, приватних будинках, на підприємствах, в побуті. Однак для різних цілей застосовуються різні типи даного обладнання. Цей ..
Джерело безперебійного живлення захищає комп'ютер від аварійних ситуацій, пов'язаних з відключенням світла, або скачках напруги. Практично кожна людина стикався з ситуацією, коли працюючи з важливим..
На сьогоднішній день, зустрічаються моделі безперебійників, які не включаються при відсутності напруги на вході, або коли воно виходить за робочі пороги пристрою. Для того щоб запустити ІБП, потрібно..