0
0
0

Низький або високий напруги в мережі: куди скаржитися?

Найчастіше проблеми з електропостачанням спостерігаються в заміській місцевості. Зараз дуже модно жити за межею мегаполісу, все більше людей переїжджають в дачні селища і села. Але електромережі побудовані ще за часів Радянського Союзу не витримують сучасних навантажень, принесених потоком міських жителів. Саме тому спостерігаються різкі скачки напруги в розетках, що дуже плачевно позначається на дорогої апаратури.

Куди скаржитися?

Для того щоб переконатися в проблемах з електромережею, потрібно уточнити у сусідів та інших мешканців району, не спостерігається у них ідентична проблема як і у Вас. Якщо у всіх однакова ситуація, то потрібно йти до керівництва села для складання скарги на місцеву компанію, яка надає енергетичні послуги місцевим жителям. В її обов'язки входить надання якісних послуг з подачі напруги, так як Ви платите за це гроші. Вони повинні відреагувати і надати Вам звіт з причин і виправити ситуацію.
Як показує практика найчастіше це проблеми із застарілим знижувальним трансформатором:

  • Перевищення максимально допустимої потужності, що підключається споживачів або навпаки, недобір навантаження споживачами;
  • Перекіс фаз;
  • Неправильне перетин проводів.
Таке спостерігається коли вже насичений жителями район або селище починають забудовувати новими будинками за сучасними проектами. Трансформатор не витримує і видає не еталонне значення напруги. Або коли встановлюється новий понижуючий трансформатор на певну потужність, а споживачів ще немає, в слідстві в розетці 270-300 В.

Як рятувати техніку?

Як показує практика, сенсу боротися і скаржитися на "Обленерго", немає. І довести що холодильник згорів з їхньої вини, теж дуже складно. Для захисту техніки рекомендуємо купувати стабілізатори напруги для будинку в Києві .
Іноді спостерігаються проблеми в приватній мережі. Причинами можуть бути неправильна проводка (перетин кабелю) скручування на лініях, перекіс фаз, погане заземлення або нуль.

Який стабілізатор вибрати?

На електротехнічному ринку України представлений величезний асортимент випрямлячів вітчизняного і зарубіжного виробництва (найчастіше Китай). Для будинку найкраще використовувати сімісторних стабілізатори напруги , так як в них немає механічних комплектуючих, що істотно впливає на ресурс працездатності апарату.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре