0
0
0

Підключення акумуляторних батарей до ДБЖ

На сьогоднішній день, джерела безперебійного живлення виробляються і працюють на різноманітних напружених постійного струму 12, 24 36, 48, 72, 96, 192 В. Звичайно чим більше потужність ДБЖ тим вище напруга йому потрібно для роботи. Найчастіше ДБЖ зустрічаються з напругою 12, 24, 36. Однак для підвищення ККД і для зменшення втрат при пускових токах такі пристрої можуть бути зроблені на напругу 96 і 192 В.

Як правило стандартні джерела БП працюють від акумулятора 12 В , якщо ж цей показник вище, значить необхідно скористатися нашою порадою і підключити акумулятори в ланцюг. Можливо збільшити не тільки вольтаж але і ємність батарей.

послідовне підключення

На малюнку ми бачимо, що плюс однієї батареї з'єднується з мінусом інший. При такій схемі підключення, на клемах ДБЖ виходить сума напруг акумуляторних батарей, ємність залишається колишньою. Наприклад, ми підключили дві батареї 12 В по 55 Ач. В такому випадку напруга 12 В +12 В = 24 В, ємність в система залишається 55 Ач. В вище вказаною схемою можна використовувати акумулятори різних виробників і ємності. Бажано використовувати батареї однієї партії і перед покупкою виміряти напругу. Довжина шнурів з'єднання повинна бути однакова. В іншому випадку, якщо не дотримуватися дані рекомендації, то батареї, у яких буде більше напруга, можуть отримати перезаряд, а батареї з меншим значенням будуть швидко розряджатися, в слідстві Ваша покупка вийде з ладу.

паралельне підключення

Цей тип дає можливість збільшити ємність системи, що не підсумовуючи при цьому напруга. Цей варіант буде корисний, якщо ви хочете збільшити автономну роботу Вашого обладнання. Розглянемо варіант з ДБЖ який працює від 12 В. Ми взяли 3 батареї 12 В по 55 Ач. Далі підключаємо техніку як зазначено на схемі. У підсумку ми отримуємо на клемах нашого джерела БП 12 В, а ємність збільшується в три рази і дорівнює 165 Ач. В даному колі можна використовувати батареї різної ємності, але велика різниця величини не рекомендується. Також варто звернути увагу на ток заряду батарей.

Для правильного підбору обладнання радимо передзвонити нашим фахівцям магазину stabilizatori.com по телефону, або написати в чат на сайті. Ми підберемо оптимальний варіант під Ваші умови.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре