0
0
0

Стабілізатор напруги Volter Smart-11

Топ продажів
-5% при сплаті на картку
Відгуки:
(7)
  • Виробник: Volter
  • Код товару: 110554
  • Наявність: В наявності
44 040 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: Інверторні (безступінчаті)
Потужність, кВА: 11
Точність стабілізації, %: 0,5
Верхній поріг стабілізації напруги, В: 380
Нижній поріг стабілізації напруги, В: 110
Кількість фаз: однофазні
Верхній граничний поріг відключення, В: 390
Доставка

Безкоштовна доставка від 5000 грн. у будь-яку точку України. Від 10 000 грн. накладний платіж за наш рахунок!

Оплата

Оплата при отриманні, частинами приват/моно, безготівковий з ПДВ, криптовалюта

Гарантія

Офіційна гарантія, 14 днів на обмін, післягарантійне обслуговування та обмінний фонд

Описание: Стабілізатор напруги Volter Smart-11

Керівництво користувача стабілізаторів напруги Volter Smart .

  Smart-11 - однофазний побутовий стабілізатор напруги для квартири або будинку максимальною потужністю 11 кВт, відноситься до нової серії Volter Smart, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії.

Стабілізатор Smart-11 забезпечує:

- Стабілізацію вихідної напруги на рівні 220В +/- 0,5% при зміні вхідної напруги від 130В до 380В частотою 50 +/- 3Гц.
- Захисне відключення споживачів при підвищення вхідної напруги більш 390В з відключенням вхідного автоматичного вимикача.
- Захист від короткого замикання і тривалих перевантажень на виході.
- Режим (Транзит) в аварійній ситуації.
- Захист споживачів від перенапруги в режимі (Транзит) в діапазоні напруг 260В +/- 5В.
- Тепловий захист стабілізатора в інтервалі температур 75-85 ° С.
- Роботу в усьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального.
- Нормоване 4,5-7,5сек відключенням споживачів при короткочасному зникненні мережі живлення (виключає пошкодження імпульсних джерел живлення споживачів).
- Стабілізатор не вносить спотворень в форму вихідної напруги, а при наявності власних спотворень в мережі живлення зменшує вміст вищих гармонік (з метою зменшення нагрівання електродвигунів і трансформаторів споживачів, і зменшення їх гудіння).
- Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни вхідного напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або скачках вхідної напруги, вихідна напруга залишається незмінним. Це зроблено для того, щоб виключити миготіння ламп розжарювання та інших освітлювальних приладів споживачів.
- Власне споживання енергії на холостому ходу не більше 20Ватт.

Принцип роботи Smart-11:

Стабілізатор забезпечує відсутність впливу на вихідну напругу як змін і стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкового напруги з частотою мережі і стабільною величиною, з яким безперервно порівнюється вихідна напруга стабілізатора. Завдяки такій побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, практично миттєві зміни вхідного напруги, і дуже швидко реагує на будь-яка зміна навантаження. Так само реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активною, ємнісний і індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує його допустимого вихідного струму.
Для запобігання перегріву і спрацьовування термозахисту при важких режимах роботи (повне навантаження, висока температура навколишнього середовища) стабілізатор напруги оснащений системою примусового охолодження. Для виключення шуму, використовуються два вентилятори, що працюють на малих обертах.
Під час роботи в режимі (Стабілізація) при аварійному підвищенні вхідної напруги (вище 390В) відбувається відключення автоматичного вимикача. Повторне включення можливе тільки зведенням автоматичного вимикача у включений стан. Якщо вхідна напруга при цьому залишилося вище 390В, відбудеться повторне відключення, що захистить навантаження від перенапруження.
У разі аварійного зниження вхідної напруги (нижче 105В) контролер відключає всі силові ключі і обезструмлює навантаження. При підвищення вхідного напруги до 125В підключення навантаження відбувається автоматично.
Під час роботи в режимі (Транзит) при вхідній напрузі понад 260 +/- 5В спрацьовує автоматичний вимикач стабілізатора. Повторне включення можливе тільки зведенням автоматичного вимикача у включений стан. Якщо вхідна напруга при цьому залишилося вище 260 +/- 5В, відбудеться повторне відключення, що захистить навантаження від перенапруження.
Перед включенням стабілізатора, якщо він зберігався або перевозився при температурі нижче 0 ° С, необхідно, щоб він простояв при кімнатній температурі не менше 5 годин.Характеристики
Основні характеристики:
Тип Інверторні (безступінчаті)
Потужність, кВА 11
Точність стабілізації, % 0,5
Кількість фаз однофазні
Виробник: Volter (Україна)
Потужність при нижньому порозі стабілізації 5,5 кВА при вхідній напрузі 110 В
Вихідна напруга, В 220/230
Гарантія від виробника, міс довічна
Захист від стрибків напруги, високої / низької напруги, короткого замикання, перевантаження, перенапруги, імпульсних і високочастотних перешкод, перегріву
Призначення для Будинку, квартири
Діапазон вхідної напруги:
Верхній поріг стабілізації напруги, В 380
Нижній поріг стабілізації напруги, В 110
Верхній граничний поріг відключення, В 390
Нижній граничний поріг відключення, В 90
Габаритні розміри:
Висота, мм 700
Ширина, мм 320
Глибина, мм 120
Маса, кг 16.5
Додаткові параметри:
індикація ЖК-дисплей
Максимальний вхідний струм, А 50
Матеріал корпусу металевий
Матеріал трансформатора безтрансформаторні
охолодження: примусове
Робоча температура, ° С +1 ... + 40
Робоча частота, Гц 50
Спосіб підключення клемне
Ступінь захисту IP20
Тип кріплення настінні
Вiдео
Відгуки (7)
Юрий
Юрий
04.05.2022
Добрый день. Можно ли использовать данный стабилизатор на дачном участке, если дам не отапливается, только по приезду?
Відповідь адміністратора
Добрый день, Юрий! Можно в теплое время года, в зимнее лучше на холодную не запускать, так как может появится конденсат. Есть специальная модификация морозоустойчивая: Рабочий диапазон от минус 25°С до плюс 40°С в закрытом помещении. На сегодняшний день его стоимость 38 040 грн.
Ирина, Ирпень
Ирина, Ирпень
14.09.2020
Стабилизатором довольны, висит радует глаз. Напряжение 220 вольт как и обещал консультант. Магазин произвел оперативную установку, только одни позитивные эмоции от работы ребят!
Жена Полтава
Жена Полтава
14.09.2020
Стабилизатор бомба, при входном 160 вольт держит нагрузку 8 квт без проблем, на выходе стабильно 220 вольт. Только иногда включалось охлаждение, наверное грелся достаточно. Ставлю 5 звезд.
Михайло
Михайло
28.07.2020
Стабілізатор сподобався по дизайну, свої функції виконує бездоганно. Ціна звичайно не маленька, але задоволений що придбав найкраще що є на ринку.
Дмитрий
Дмитрий
15.12.2019
Выбирали стабилизатор долгое время, остановили выбор на производителе Volter. Консультант убедил, что инверторные стабилизаторы долговечны, не нуждаются в обслуживании. Один раз купил и забыл о проблемах с напряжением. В доме даже перестали мерцать лампы, симисторные стабилизаторы на такое не способны, так как у них ступенчатая регулировка. Только позитивные впечатления. Удачи вам!