0 грн
Зробити замовлення- Виробник: Елекс
- Код товару: 103913
- Наявність: В наявності
Описание: Стабілізатор напруги ЕЛЕКС АМПЕР У 12-1/40А (9000) v2.1
Керівництво користувача стабілізаторів напруги Елекс Ампер.
Стабілізатори напруги Ампер У 12-1 / 40А (9000) v2.1 - це апарати вольтододавального типу, в конструкцію якого входять: автотрансформатор, електронні ключі (тиристори або сімістори), мікропроцесор, контролер вхідного напруги і автоматичний вимикач, який захищає від перевантаження по току.
Стабілізатори представлені в металевому пожаробезопасном корпусі, який оснащений ЖК-дисплеєм, для індикації параметрів. Навігація по меню стабілізатора здійснюється за допомогою однієї кнопки. Вбудовано примусове охолодження, в разі перегріву апарату.
Стандартні пристрої серії Ампер мають 12 ступенів регулювання вольтажа і похибка на виході 3,5%. Поріг стабілізації, в заявленої виробником точності, дорівнює 145-275 В.
ЕЛЕКС АМПЕР у 12-1-40А (9000) v2.0 призначені для стабілізації напруги електромережі, захисту побутового та промислового обладнання від зниженого або підвищеної напруги, або його стрибкоподібної зміни, а так само від коливань частоти мережі і фільтрації від імпульсних і радіоперешкод . В основному використовуються стабілізатори напруги для будинку , квартири, офісу.
Особливості моделі:
-
високонадійне трансформаторне управління ключами;
-
мінімально можливий час реакції на зміну вхідної напруги;
-
безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
-
підвищена точність стабілізації вихідної напруги;
-
не спотворює форму вихідної напруги;
-
низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу;
-
двошвидкісне інтелектуальне управління системою охолодження з використанням потужного голчастого охолоджувача ключів і вентиляторів;
-
підстроювання порога відключення за мінімальним короткочасного вхідній напрузі 60-135 В;
-
використання імпульсного джерела живлення;
-
високоточне RMS-вимір вхідної напруги;
-
наявність аналізатора мережі та стану стабілізатора;
-
використання високопродуктивного ARM мікроконтролера управління;
-
можливість роботи від бензо / дизель-генераторних установок;
-
наявність електронного байпаса (режим «транзит»);
-
контроль вхідної напруги в режимі «транзит»;
-
система захисту ключів і трансформатора від перегріву;
-
виконаний стабілізатор напруги за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
-
наявність вхідного дроселя для придушення високочастотних перешкод від мережі живлення;
-
наявність вхідних і вихідних варисторів для захисту від імпульсних перешкод;
-
автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечного зниженого або підвищеної напруги і автоматичне повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
-
автоматичне відключення навантаження споживача при перевантаженні або короткому замиканні за рахунок використання автоматичного вимикача з В-характеристикою електромагнітного захисту;
-
наявність розширеної цифрової індикації на панелі управління стабілізатора:
- вхідного і вихідного напруги, В;
- вхідного струму, А;
- повної потужності, кВА
- частоти мережі, Гц;
- температури вхідних і вихідних ключів, трансформатора;
- кількості відключень по максимальному напрузі;
- кількості відключень по перегріву;
- кількості спрацьовування захисту ключів;
- номера включених ключів;
- версії ПЗ плати управління та індикатора;- відображення коду помилки при виникненні аварійної ситуації.
Купив собі цю модель, працює взагалі без шуму. Може трошки починає гудіти при великому навантаженні, але це якщо до нього притулити вухо. В спальні ставити не рекомендую, в іншому місці взагалі заважати не буде.
Тому всім рекомендую данну модель і цей магазин. Консультація чесна, без обману, росказують все як є, а не брешуть для того щоб побистріше продати.