0
0
0

Стабілізатор напруги Volter Smart-9 (морозостійкий)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Volter
  • Код товару: 111102
  • Наявність: В наявності
41 120 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: Інверторні (безступінчаті)
Потужність, кВА: 9
Точність стабілізації, %: 0,5
Верхній поріг стабілізації напруги, В: 380
Нижній поріг стабілізації напруги, В: 110
Кількість фаз: однофазні
Верхній граничний поріг відключення, В: 390
Доставка

Безкоштовна доставка від 5000 грн. у будь-яку точку України. Від 10 000 грн. накладний платіж за наш рахунок!

Оплата

Оплата при отриманні, частинами приват/моно, безготівковий з ПДВ, криптовалюта

Гарантія

Офіційна гарантія, 14 днів на обмін, післягарантійне обслуговування та обмінний фонд

Описание: Стабілізатор напруги Volter Smart-9 (морозостійкий)

Керівництво користувача стабілізаторів напруги Volter Smart .

Smart-9 - однофазний стабілізатор напруги для будинку або квартири максимальною потужністю 9 кВт, відноситься до нової серії Volter Smart, призначений для забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі з незадовільною якістю напруги. Це пристрій подвійного перетворення без накопичення енергії. Може використовуватися в неопалюваних приміщеннях або на вулиці в захищеному від опадів місці.

Стабілізатор Smart-9 забезпечує:

- Стабілізацію вихідної напруги на рівні 220В +/- 0,5% при зміні вхідної напруги від 130В до 380В частотою 50 +/- 3Гц.
- Захисне відключення споживачів при підвищення вхідної напруги більш 390В з відключенням вхідного автоматичного вимикача.
- Захист від короткого замикання і тривалих перевантажень на виході.
- Режим (Транзит) в аварійній ситуації.
- Захист споживачів від перенапруги в режимі (Транзит) в діапазоні напруг 260В +/- 5В.
- Тепловий захист стабілізатора в інтервалі температур 75-85 ° С.
- Роботу в усьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального.
- Нормоване 4,5-7,5сек відключенням споживачів при короткочасному зникненні мережі живлення (виключає пошкодження імпульсних джерел живлення споживачів).
- Стабілізатор не вносить спотворень в форму вихідної напруги, а при наявності власних спотворень в мережі живлення зменшує вміст вищих гармонік (з метою зменшення нагрівання електродвигунів і трансформаторів споживачів, і зменшення їх гудіння).
- Стабілізатор не реагує ні на плавні, ні на будь-які різкі зміни вхідного напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або скачках вхідної напруги, вихідна напруга залишається незмінним. Це зроблено для того, щоб виключити миготіння ламп розжарювання та інших освітлювальних приладів споживачів.
- Власне споживання енергії на холостому ходу не більше 20Ватт.

Принцип роботи Smart-9:

Стабілізатор напруги інверторного типу Smart забезпечує відсутність впливу на вихідну напругу як змін і стрибків вхідної напруги, так і змін навантаження. Для цього він містить джерело зразкового напруги з частотою мережі і стабільною величиною, з яким безперервно порівнюється вихідна напруга стабілізатора. Завдяки такій побудові стабілізатора, він не реагує навіть на дуже різкі, практично миттєві зміни вхідного напруги, і дуже швидко реагує на будь-яка зміна навантаження. Так само реалізована незалежність від типу навантажень, тобто стабілізатор однаково працює з активною, ємнісний і індуктивним навантаженням, якщо вихідний струм не перевищує його допустимого вихідного струму.
Для запобігання перегріву і спрацьовування термозахисту при важких режимах роботи (повне навантаження, висока температура навколишнього середовища) стабілізатор напруги оснащений системою примусового охолодження. Для виключення шуму, використовуються два вентилятори, що працюють на малих обертах.
Під час роботи в режимі (Стабілізація) при аварійному підвищенні вхідної напруги (вище 390В) відбувається відключення автоматичного вимикача. Повторне включення можливе тільки зведенням автоматичного вимикача у включений стан. Якщо вхідна напруга при цьому залишилося вище 390В, відбудеться повторне відключення, що захистить навантаження від перенапруження.
У разі аварійного зниження вхідної напруги (нижче 105В) контролер відключає всі силові ключі і обезструмлює навантаження. При підвищення вхідного напруги до 125В підключення навантаження відбувається автоматично.
Під час роботи в режимі (Транзит) при вхідній напрузі понад 260 +/- 5В спрацьовує автоматичний вимикач стабілізатора. Повторне включення можливе тільки зведенням автоматичного вимикача у включений стан. Якщо вхідна напруга при цьому залишилося вище 260 +/- 5В, відбудеться повторне відключення, що захистить навантаження від перенапруження.
Перед включенням стабілізатора, якщо він зберігався або перевозився при температурі нижче 0 ° С, необхідно, щоб він простояв при кімнатній температурі не менше 5 годин.Характеристики
Основні характеристики:
Тип Інверторні (безступінчаті)
Потужність, кВА 9
Точність стабілізації, % 0,5
Кількість фаз однофазні
Виробник: Volter (Україна)
Вихідна напруга, В 220/230
Гарантія, міс довічна
Захист від стрибків напруги, високої / низької напруги, короткого замикання, перевантаження, перенапруги, імпульсних і високочастотних перешкод, перегріву
Призначення для Будинку, квартири
Діапазон вхідної напруги:
Верхній поріг стабілізації напруги, В 380
Нижній поріг стабілізації напруги, В 110
Верхній граничний поріг відключення, В 390
Нижній граничний поріг відключення, В 90
Габаритні розміри:
Висота, мм 700
Ширина, мм 320
Глибина, мм 120
Маса, кг 16.5
Додаткові параметри:
індикація ЖК-дисплей
Максимальний вхідний струм, А 40
Матеріал корпусу металевий
Матеріал трансформатора безтрансформаторні
охолодження: примусове
Робоча температура, ° С -25 ... + 40
Робоча частота, Гц 50
Спосіб підключення клемне
Ступінь захисту IP20
Тип кріплення настінні
Вiдео
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.