0
0
0

Стабілізатор напруги Quant-21 (3х7)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Quant
  • Код товару: 111025
  • Наявність: В наявності
100 440 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип: Інверторні (безступінчаті)
Потужність, кВА: 21
Точність стабілізації, %: 0,5
Верхній поріг стабілізації напруги, В: 350
Нижній поріг стабілізації напруги, В: 90
Кількість фаз: трифазні
Висота, мм: 430
Доставка

Безкоштовна доставка від 5000 грн. у будь-яку точку України. Від 10 000 грн. накладний платіж за наш рахунок!

Оплата

Оплата при отриманні, частинами приват/моно, безготівковий з ПДВ, криптовалюта

Гарантія

Офіційна гарантія, 14 днів на обмін, післягарантійне обслуговування та обмінний фонд

Описание: Стабілізатор напруги Quant-21 (3х7)

Quant-21 - трифазний стабілізатор з опцією однофазної роботи з блоком контролю фаз.

Quant-21 це три однофазних інверторних стабілізаторів напруги Quant-7 які працюють в парі з блоком контролю фаз. Головна відмінність Quant-21 від звичайного трифазного стабілізатора з синхронізатором в тому, що він не блокує роботу однофазних споживачів навіть якщо пропадуть дві фази.

Quant-21 це стабілізатор напруги з захистом на випередження без накопичення енергії. Стабілізатор вловлює всі скачки і викиди напруги. Все що відбувається на вході жодним чином не впливає на вихід. На виході буде завжди номінальне значення напруги - 220 В або 230 В на вибір. Під час процесу подвійного перетворення знищуються всі шкідливі імпульси і скачки напруги. Навантаження знаходиться під чуйною захистом стабілізатора.

Деякі види трифазних навантажень вимагають, щоб всі три фази:
- присутні одночасно (якщо пропаде хоч одна фаза - аварія);
- не мали великого перекосу фаз за величиною (напруги з допустимим розкидом);
- мали правильне чергування фаз. При підключенні, завжди можна поміняти місцями дві фази, щоб чергування було правильним і мотори оберталися в потрібному напрямку. Але буває так, що при ремонті за межами підключеного споживача, після аварії, електрики можуть поміняти місцями фази так, що користувач про це не знає, і це призведе до аварії;
- були зрушені на правильний кут 120 ° (невірне може вийти, наприклад, якщо на вводи сусідніх фаз випадково підключили одну і ту ж).

Наш блок контролю фаз побудований на базі багатофункціонального пристрою захисту реле контролю фаз від «Новатек-Електро» - РНПП 311М і магнітних пускачів Schneider Electric.

При аварії саме по трифазного харчування, наприклад: пропала одна фаза, або один стабілізатор був перевантажений і відключився, теж пропаде фаза, але на виході, або електрики переплутали черговість фаз (поміняли) - спрацює лише реле контролю фаз, і відключаться тільки трифазні навантаження. А однофазні навантаження не повинні проходити через магнітний пускач, яким керує реле контролю фаз - вони розлучаються трьома лініями, прямо з виходів стабілізаторів, як зазвичай. Додатково, варто автомат для відключення пускачів вручну.

Можна придбати всі складові самостійно і змонтувати все самому прямо в загальному електрощиті на об'єкті а можна придбати у нас готовий, зібраний міні-електрошкафчік, в якому все вже зібрано, і виведені дроти для підключення на виходи стабілізаторів (і на їх нульові клеми теж, на всі три). А також, за бажанням замовника і на його особистий розсуд, можна здешевити блок контролю фаз, орієнтовно до 30%, замінивши автоматику Schneider Electric на автоматику E.Next.

При застосуванні нашого блоку контролю фаз в окремому корпусі Ви отримуєте багато переваг перед так званим «трифазним» стабілізатором в одному корпусі з вбудованим реле контролю фаз. Підвищується надійність забезпечення правильним трифазним живленням - відповідних трифазних навантажень. Справа тут в тому, що, наприклад, пропажа або зміна чергування фаз можуть вийти з-за пошкодження (і / або подальшого ремонту) кабелю, що підводить вже після стабілізаторів. Якщо це був так званий «трифазний» стабілізатор в одному корпусі - то для підвищення безпеки потрібно прямо біля трифазних навантажень ставити реле контролю фаз з пускачем, для додаткового захисту від зникнення (перебитий кабель) або зміни напрямку обертання мотора (лагодили перебитий кабель і зростись не в тому порядку). Але якщо ви вже поставили наш блок біля навантаження - то більше нічого Вам і не потрібно для нормальної роботи трифазних навантажень, вони вже захищені, і стабілізатори позбавлять від перекосу фаз по напрузі, а розташування синхронізації, контролю за фазами - буде оптимально безпечним.

Будь-яка логістика (сервіс, установка, доставка) - спрощується малою вагою однофазного стабілізатора. QUANT взагалі приділяє велику увагу зручною логістиці, так як здоровий хребет людини важливіше будь-якої техніки. Поки будь-який виріб QUANT за вагою не перевищує 16 кг, включаючи, наприклад - 3 * 16 кг при установці на три фази стабілізатора 3 * 18 кВт. 16 кг легко переносить одна людина, 48 кг вже серйозний вантаж.

Технічні характеристики трифазного стабілізатора з опцією однофазної роботи.Характеристики
Основні характеристики:
Тип Інверторні (безступінчаті)
Потужність, кВА 21
Точність стабілізації, % 0,5
Кількість фаз трифазні
Вихідна напруга, В 220/230
Гарантія від виробника, міс 60
Призначення для Будинку, квартири
Діапазон вхідної напруги:
Верхній поріг стабілізації напруги, В 350
Нижній поріг стабілізації напруги, В 90
Габаритні розміри:
Висота, мм 430
Ширина, мм 250
Глибина, мм 125
Маса, кг 11
Додаткові параметри:
індикація ЖК-дисплей
Максимальний вхідний струм, А 32
Матеріал корпусу металевий
Матеріал трансформатора безтрансформаторні
охолодження: примусове
Робоча температура, ° С 1-40
Робоча частота, Гц 50
Спосіб підключення клемне
Ступінь захисту IP20
Тип кріплення настінні
Вiдео
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.