0
0
0

Вибір стабілізатора для квартири

При покупці побутової новітньої техніки йдуть великі ресурси, але не всі замислюються про повноцінне функціонування дорогого устаткування на протязі довгого відрізка часу. За сучасним вимогам як відомо, в нашій електромережі має бути 220 В з граничним відхилення 10% і частотою 50 Гц. Однак в більшості випадків ситуація плачевна, так як напруги може різко "стрибати" то вгору то вниз, або постійно бути зниженим або дуже високим. Ці проблеми не дають нормально працювати електроустаткування і в підсумку техніка виходити з ладу.

Практично кожна людина, що живе в квартирі стикався з мерехтінням лампочки, неякісною роботою холодильників, пральних машин, СВЧ-печей. Коли при нормальній роботі машинка не може нормально видаляти плями, холодильник охолодити продукти харчування, а мікрохвильова піч - підігріти їжу. Також можуть бути проблеми з опалювальними приладами, що особливо небезпечно в зимові холоди.


Вищеописані явища негативно впливають на нашу техніку. При різких перепадах в мережі прилад може моментально вийти з ладу, а при постійного живлення від неправильного напруги, призведе до скорочення служби техніки мінімум в 2 рази. Виходом із ситуації стане придбання стабілізатора напруги для квартири , якщо він не нормалізувати вольтаж, то вихід з ладу техніки залишається лише питанням часу.

Пристрій стабілізатора автоматично дозволить живити вашу техніку якісним напругою, захищаючи від стрибків і коротких замикань. На сьогоднішній на ринку представлений широкий вибір моделей стабілізаторів, при виборі апарату для квартирі потрібно враховувати пару особливостей. Основні вимоги - це надійність, чесні робочі характеристики, індикацію, невелика вага, симпатичний дизайн, повинен бути розрахований на цілодобову автоматичну роботу. Для квартир застосовуються однофазні моделі стабілізаторів , так як прилади розраховані на 220 В.

На даний момент існують переносні (встановлюються на окреме обладнання) і стаціонарні (встановлюються на всю квартиру) стабілізатори. Другий варіант більш популярний з точки зору економічності і зручності. Так як один потужний пристрій буде коштувати дешевше ніж кілька малопотужних стабілізаторів і буде займати набагато менше місця. Однак установка нормализаторов на окрему техніку також необхідна, так як є надчутливі прилади, які навіть при найменшому відхилення напруги можуть перестати функціонувати. У цьому випадку покупка одного великого стабілізатора недоцільна.

Відмінним вибором стануть стабілізатори:

Volter smart 7Елекс Ампер 12-1 / 40Укртехнология Norma 9000
Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре