Як вибрати дизельний генератор?

Як вибрати дизельний генератор?

Дизельний генератор дозволяє організувати резервне або автономне електричне живлення промислових підприємств, будівельних майданчиків, центрів обробки даних, торгових центрів, медичних установ і будь-який інших об'єктів. Хороший генератор відрізняє надійність, компактність, безпека і низький рівень шуму.Що врахувати при виборі дизельного генератора?

Визначивши потрібні для вирішення ваших завдань характеристики агрегату, ви можете вибрати генератор самостійно. Якщо ж у вас є питання або сумніви в своїх силах і компетентності в даному питанні, має сенс звернутися до фахівців компаній, які займаються продажем відповідного обладнання і монтажем під ключ. Консультанти і менеджери допоможуть підібрати агрегат, який буде максимально відповідати існуючим потребам.


Вибір енергетичного обладнання здійснюється з урахуванням наступних параметрів:

·         Потужність дизельного генератора повинна перевищувати потужність всіх підключених до нього приладів на 35-75%. Для техніки індуктивного типу слід передбачити можливість збільшення потужності в 2-3 рази. Для медичного закладу може бути потрібна потужність 60-320 кВт, а для цеху на виробництві - до 1000 кВт. Однак слід пам'ятати, що зазначені цифри дуже приблизні

·         Умови експлуатації. Залежно від умов зовнішнього середовища (наявність або відсутність спеціального приміщення для установки техніки, рівень вентиляції, температурні умови) можна вибрати: пристрій відкритого виконання (для використання всередині приміщення) або генератор х кожухом або контейнерний тип (для установки на відкритих майданчика).

·         Кількість фаз. Для побутових потреб підійде однофазний дизель генератор (220 В), а для промислових підприємств і електроживлення комерційного сектора зазвичай використовуються трифазні дизельні генератори.

·         Тип двигуна. Виробники пропонують високооборотні (3000 об. / Хв.) Або низькооборотні  (1500 об. / Хв.) дизельні генератори. Який краще вибрати - залежить від інтенсивності його використання. Агрегат з високою частотою оборотів слід вибирати, якщо кількість робочих годин не перевищує 500 на рік. Для більш інтенсивного використання рекомендується купувати обладнання х низькими оборотами, так як воно має вищий моторесурс і відрізняється меншим рівнем шуму, але має більш високу вартість.

·         Тип генератора. Фахівці рекомендують віддавати перевагу асинхронним генераторам для використання в умовах, що вимагає точну підтримку вихідної напруги (наприклад, для роботи з медичною технікою або електронними пристроями). Менш точні синхронні станції застосовується для електроживлення офісів, будівельні об'єкти і логістичні парки.

·         Тривалість автономної роботи електростанції. Середній період не потребує постійного обслуговування роботи пересувного дизельного генератора не перевищує декількох годин. Збільшити час автономного функціонування пристрою можна шляхом установки паливного бака більшої місткості. Це дозволяє збільшити тривалість самостійної роботи станції до 24-х годин або більше.

Таким чином, щоб вибрати дизельний генератор, потрібно врахувати умови, в яких буде використано обладнання, а також необхідний рівень продуктивності і робоче навантаження.

 

Який дизель-генератор вибрати?

Залежно від потреб замовника та особливостей об'єкту, на ринку затребувані дизельні генератори потужністю від декількох кіловат на декількох мегават. Сьогодні цілий ряд українських компаній воліє техніку саме вітчизняного виробництва.  Це пояснюється двома причинами. По-перше, продаж дизельних генераторів українського виготовлення здійснюється за більш доступними цінами. По-друге, в окремих регіонах при використанні електростанцій зарубіжного виробництва в разі виникнення несправностей у роботі агрегату велика ймовірність залишитися без електрики, так як буде складно знайти запчастини для ремонту. Однак подібні проблеми можна уникнути, якщо вибрати дизельні генератори Wilson, Matari
або Dalgakiran, дилерський і сервісний центри яких представлені фактично в кожному великому місті України. Також на сайті представлений широкий вибір стабілізаторів напруги.

 2017-04-17
 (94 просмотров)