0
0
0

Види стабілізаторів напруги

Стабілізатор напруги - це пристрій який автоматично підтримує стабільне значення напруги в мережі, з незначною похибкою, для кінцевих електроприладів.

За видами стабілізатори відрізняються методом регулювання напруги - ступінчасті і плавні. Перші - мають похибку в 3-8%. Домашня, побутова техніка розрахована на максимальне відхилення в 10%, тому вони підходячи для установки в побуті. Другий вид - дуже точний. У нього ж похибка становить до 1%. Такі регулятори напруги застосовуються при високочутливому обладнанні.


Конструкція і типи стабілізаторів:

Виробляються стабілізатори з основних комплектуючих - автотрансформатора і пристрою, який перемикає його обмотки для досягнення номінальної напруги. При значному зниженні або підвищенні вольтажа в електромережі стабілізатор переходить в захист, коли ж напруги входить в коридор входять параметрів стабілізатора, він знову починає свою роботу.

У нашому інтернет-магазині представлені наступні типи стабілізаторів, які володіють як і достоїнствами так і недоліками.

Електронний ( Укртехнология Infinity 9000 ). В основі перемикання ступенів обмоток автотрансформатора застосовуються сімісторних / тиристорні ключі. Точність стабілізатори пропорційно кількості ступенів. З переваг слід виділити: термін служби (8-15 років), час реагування (0,02 секунди), тиха робота. Єдиний недолік - це невелика стійкість до перевантажень.


Сервопріводний (електромеханічний). В основу даного типу входять графітовий ролик, який перемикає витки трансформатора електроприводом. Гідність даного виду - це висока точність, робота при десяти кратних перевантаженнях і великий термін служби, до 25 років. З недоліків: шум. Даний тип проводиться в 99% випадках в Китаї.


Релейний ( Елекс Гібрид 9-1-40 ). В даному типі за перемикання обмоток трансформатора відповідає реле. Через механічних елементів термін служби скорочує до 5 років. З перерахованих вище самий бюджетний варіант. Стабілізатор компактний і має високу швидкість реагування на зміну вольтажа. При перемикання реле видає гучні клацання.


Більш детально про стабілізатори Ви можете дізнатися у наших менеджерів магазину stabilizatori.com зателефонувавши за контактними номерами.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре