0
0
0

стабілізатори Volter

Останнім часом стабілізатори напруги TM VOLTER стали дуже популярним серед споживачів. Необхідність застосування пов'язана з частими перебоями в електромережах нашої країни, такими як скачки напруги, особливо в зимовий період. Така нестабільність дуже погано впливає на побутову, офісну, виробничу техніку, і запросто може вивести її з ладу. Більшість техніки розраховане на напругу 220-230 В. В Україні, в залежності від регіону, напруги коливається в діапазоні від 90 В до 300 В.


Для чого ж потрібен стабілізатор Volter?

Саме для того щоб боротися з проблемами із перебоями в електромережах. Відмінна якість збірки і висока надійність комплектуючих роблять їх лідерами на ринку України! Нормалізатори підходять для будь-якого виду обладнання. Вони застосовуються в звичайних квартирах, будинках, офісах, виробничих приміщеннях. Забезпечують високу точність вихідної напруги. Розраховані на цілодобову роботу. Двадцятирічний досвід роботи доводить, що стабілізатори торгової марки "Електросвіт" гідні уваги!


Модельний ряд:

Налічує близько 120 моделей потужністю від 1 кВт до 200 кВт. Розробляючи стабілізатори напруги - розробники не ставили завдання створити дешевий продукт, тому використовувалися тільки якісні комплектуючі європейського і американського виробництва, що дає можливість впоратися з будь-якими проблемами в електромережах. Даним апаратів можна довірити надчутливість обладнання, саме стабілізатори Volter забезпечують захист обладнання на атомних електростанціях, потужних металургійних підприємствах, шахтах.

Купити стабілізатор напруги Volter - означає надійно убезпечити своє обладнання і зберегти працездатність на багато років. Наш інтернет-магазин stabilizatori.com є офіційним представником даної торгової марки, з приводу консультації або покупки Ви можете звернутися до наших фахівців за контактними номерами в шапці сайту.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре