0 грн
Зробити замовленняОгляд стабілізаторів напруги
Перепади напруги - проблема, з якою стикаються власники квартир, приватних, будинків, дач і фірм. Це викликає дискомфорт і призводить до виходу з ладу різного роду техніки. Для запобігання подібних наслідків встановлюються стабілізатори напруги , які допомагають контролювати електроживлення у всьому приміщенні (високої потужності), або регулювати роботу окремого обладнання (низької потужності) - газові котли, водяні насоси та інші.
Розглянуті прилади між собою відрізняються кількома характеристиками - діапазоном вхідної напруги, перевантажувальної здатністю, точністю стабілізації, можливістю автоматичного відключення. Але основним параметром вважається особливість регулювання напруги.
На їх основі стабілізатори поділяють на:
·
Електромехоніческіе.
·
Сімісторні (
електронні стабілізатори
).
·
Подвійного перетворення.
·
Широтно-імпульсної модуляції.
·
Релейні.
електромеханічні
Основне завдання цього типу - постійний автоматичний контроль вихідної напруги. Структуру приладу складають блок управління, серводвигун, автоматичний трансформатор. Електромеханічні стабілізатори встановлюються для регулювання електромереж (сучасних) з плавними перепадами напруги, через особливості пристрою:
- форма вихідної напруги не спотворюється, її точність знаходиться в діапазоні 3-х відсотків. Ця особливість є конкурентною перевагою;
- напруга стабілізується поступово, в проміжку часу від 1 до 3-х секунд, тому прилад е справляється з різкими стрибками.
- У програмі обладнання передбачено безперервне механічне контактування щіток, що часто стає причиною виходу з ладу всієї системи.
релейні
Релейний стабілізатор складається з автоматизованого трансформатора, електронної схеми і, головного компонента, електромеханічного реле. Дана деталь впливає на особливість роботи приладу - напруга регулюється ступінчасто, за допомогою перемикання трансформаторних обмотки між собою. Це сприяє паралельному зміни напруги на вході і виході з достовірністю до 10-ти відсотків.
параметри:
- діапазон вхідної напруги - від 145 до 285 В;
- вхідний напругу не викривляється;
- реагує приблизно за 30 мс;
- не залежно від сили і частоти стрибків все особливості не змінюються. Але чим інтенсивніше перепади, тим частіше виходить з ладу реле.
У конструкції реле займає більшу частину місця, тим самим впливаючи на невисоку потужність приладу. До мінусів відносять постійний шум від устаткування - характерні клацання, можливість залипання. Прилад відмінно підійде для пристроїв, що не вимагають ідеальної точності напруги.
Сімісторні
Стабілізатори даного типу по суті поліпшена версія релейного. Працює по тій же схемі з основною деталлю - сімістром, силовим ключем, що має набагато більший ресурсний обсяг, в порівнянні з реле. Сімісторні стабілізатори відрізняються рядом переваг, завдяки яким вони найкраще підходять для роботи в більшості випадків (95 з 100):
- компактний розмір з великим об'ємом потужності;
- тиха робота;
- швидкість реакції просто відмінна - 20мс;
- витримують великі навантаження;
- примітні високою точністю роботи - від 0,5 до 0,7 відсотків (дивлячись скільки ключів);
- навантаження і перепади не впливають на точність.

Максимальний гарантійний термін, зазначений на коробці, може становити 5 років. Але ці пристрої можуть повноцінно функціонувати близько 15 років, не вимагаючи при цьому додаткового техобслуговування. Стабілізатори цього типу відмінний приклад співвідношення хорошої якості і ціни.
Стабілізатори подвійного перетворення функціонують за рахунок реорганізації змінного струму в постійний і формування ІНВЕНТОР частоти, форми вихідної напруги і його амплітуди. Стабілізатори подібного типу:
- відрізняються великим масштабом вхідної напруги;
- на виході продукують високоякісну синусоїду, навіть при сильному її спотворенні на вході;
- зазвичай всі прилади характерізіруються наявністю захисту від перенапруг, великою кількістю індикації режимів;
- відрізняються ефективністю до 96 відсотків;
- точність роботи - до 0,5 відсотків.
Залежно від виду пристрою його можна встановлювати для захисту всього будинку, газових котлів, джерел безперебійного живлення та підключати до охоронних систем. Висока ціна повністю виправдана якістю. І що найголовніше, пристрій може бути застосовано для різного роду електромереж.
Даний тип стабілізаторів в роботі схожий з попереднім. Він має високі показники точності і відрізняється хорошою швидкістю реакції. Пристрій аналізує вхідна напруга, порівнює з потрібним, а після регулює амплітуду синусоїди і форму (якщо дійсно виникає необхідність). Однак, поріг вхідного верхнього напруги у цього типу не високий.
Це основні типи стабілізаторів, популярних і найкраще підходять для наших електромереж.
Де придбати стабілізатори напруги?
В інтернет-магазині «stabilizatori.com»
представлено широкий вибір стабілізаторів різного типу. До кожної моделі надані докладний опис і основні характеристики, які допоможуть вам вибрати відповідне пристрій для вашого випадку. Співробітники компанії можуть зробити налагодження стабілізатора або провести його монтаж в вашому домі. Тут встановлена гарантія на всі види робіт.
У випадки виникнення питань при виборі або в ході співробітництва, наші менеджери оперативно нададуть відповідь, допоможуть визначитися. Ви перебуваєте в Києві і зробили замовлення на суму понад 3000,00 гривень? Значить, гарантовано отримуєте безкоштовну доставку! Вибирайте будь-яку зручну вам кур'єрську службу України.