0
0
0

Вибір стабілізатора для будинку, дачі

Сьогодні в кожному будинку функціонують відразу кілька електроприладів, іноді їх число перевищує десяток - сучасні телевізори, праски, пральні машини, дрилі по вихідним, комп'ютери і багато іншого. Багато хто не знає, але їх стабільна робота і довговічність залежать від подається на них напруги. Нестабільна напруга знижує експлуатаційний термін приладів (в 2-5 разів), особливо це стосується блоків живлення. В результаті техніка швидко зношується і раніше терміну виходить з ладу.

Стабілізатор для будинку, дачі - необхідне рішення

Особливо ж актуальним є питання напруги в будинках, де встановлена кліматична техніка і опалювальні агрегати, наприклад, кондиціонери та котли обігріву. Саме таке обладнання найбільш критично реагує на різні перепади напруги. За нормалізацію роботи побутової техніки відповідає інший пристрій, що називається стабілізатором напруги.

Найбільш часті «гості» в приватних будинках, квартирах, дачах - це однофазні моделі стабілізаторів. Пояснюється це або однофазної проводкою, встановленої в будинку, або ж підключаються електроспоживачами - до трифазної мережі відбувається коннект відразу декількох однофазних приладів. У разі частого використання вдома трифазних установок (зварювальні агрегати, насоси, електричні двигуни, компресори), то без відповідного стабілізатора на три фази просто не обійтися.

Однак найбільш популярним варіантом в домашньому використанні залишаються однофазні моделі з виділеним живленням 220В на кожну фазу. Якщо ж вибирається стабілізатор на весь будинок, то слід пам'ятати про те, що встановлюватися воно повинно на вводі лінії електроживлення (лічильника).

Крім цього слід також враховувати, що потужність стабілізатора повинна перевищувати сумарну потужність всіх енергоспоживачів на 20-30%. Також звертайте увагу на моделі стабілізаторів з більшим ККД. Дані пристрої дозволять скоротити витрату електроенергії і прослужать набагато довше.

Ключові характеристики обладнання

Ключовою характеристикою в стабілізаторах є показник напруги. Саме від нього залежить, для якого обладнання з якою сумарною потужністю його можна використовувати. Однак не слід забувати, що деякі агрегати мають досить серйозними пусковими струмами (наприклад, електродвигун). Тому для такого обладнання потужність стабілізатора слід підбирати в кілька разів більшу.

Ось ще кілька важливих параметрів:

  • діапазон вхідних напруг: тут слід орієнтуватися на моделі, де цей діапазон максимально широкий. Це не призведе до того, що при сильних скачках напруги ваші прилади аварійно відключаться. Вибирати слід моделі з найбільш НІКЗ «нижнім порогом», так як саме слабке напруга - часті неприємності в сучасних містах і селах;
  • точність стабілізації (відхиленні напруга від номінального показника) повинна знаходитися на рівні 2-3%.

Купити стабілізатор напруги для будинку і дачі Ви можете в нашому інтернет-магазині stabilizatori.com.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре